Online blogmagazine

MWSnap317 2014-07-01, 11_45_42

Wij bieden een online-blog magazine aan, dat geheel is samengesteld door onze leden zelf. Een interactief online Glossy in blogvorm met dagelijks wisselende onderwerpen en bloggers. In het blogmagazine kun je alles lezen over wonen en lifestyle en nog veel meer, met als uitgangspunt “Feel Good”. Het blog magazine volgt de laatste trends en biedt onderwerpen die inspirerend zijn. Ook hier zullen onze leden zelf de rubrieken invullen, maar er komen ook deskundigen aan het woord. Al met al een compleet tijdschrift online. Ook geïnspireerd geraakt door het online blogmagazine en denk je iets voor ons te kunnen betekenen, neem dan contact op met onze redactie via het contactformulier op deze website.

Veel lees plezier,

Team Huisjekijken

OVER Huisjekijken
Huisjekijken

De missie van Huisjekijken is elkaar inspireren op het gebied van woon- en lifestyle. Wij geven onze leden, door middel van deze internetsite en diverse social media, de mogelijkheid om ideeën uit te wisselen. Get Inspired For A Happy Feeling!

Bekijk alle artikelen van

GERELATEERDE ARTIKELEN

Geef een reactie