Blogger Weekoverzicht | Week 18 Alle Leukste Blogs Op Een Rijtje Voor Jou.

Huisjekijken heeft een super leuk en gepassioneerd team van bloggers die bloggen over Woon & Lifestyle ! Dagelijks publiceren wij hun blogpost onder Magazine op deze website. Voor jouw gemak hebben we alle blogs van de afgelopen week voor je op een rijtje gezet. Zo hoef je nooit meer een blog te missen. Get Inspired For A Happy Feeling met deze fantastische bloggers.

Huisjekijken Blogweek 18:

Post Op De Redactie | Bankje Van Twee Keukenstoelen

header post op de redactie
pizap.com14298988865851Toen Cella haar eigen ontworpen keukenbank in de Huisjekijken Lifestyle Fangroep op Facebook plaatste kreeg ze heel veel leuke reakties. Onze moderator Carol vroeg haar de foto’s van de werkwijze naar de redactie te sturen. Dat deed ze. Gelukkig…want nu kunnen we allemaal inspiratie opdoen en genieten van dit prachtige resultaat! Share the happy feeling!

Verder lezen

Marley De HK Hond | Kat In Het Bakkie

header marley

26cMijn naam is Nicole van Stiphout ik ben het bazinnetje van Marley. Ik woon samen met mijn man, 2 honden (Marley en Moos) en katertje Wickie in een boerderijtje anno 1855. Vanaf vandaag ben ik wekelijks te volgen met mijn blog over Marley de HKhond, gefotografeerd in ons landelijke interieur. Marley is een prachtige hond en vind het geweldig om te poseren. Ze zal wekelijks voorbij komen en je kunt dan tevens een kijkje nemen in ons interieur om inspiratie op te doen.Verder lezen

Ninneke’s Corner Culinair | Kaas Ham Rolletjes

header ninneke culinair

1501116_10203226384967248_1661949284_o-1Ik ben Jeannine.  Ik hoop jullie lezers aangenaam te verrassen met mijn  blogs waar ik het ga hebben over interieur en eten, dagelijkse belevenissen, handige tips creatief om te springen met zelf mooie decoratie te maken en afwisselend met al eens een komisch getint verhaal over de capriolen van de olijke bende eekhoorns ….. Vandaag gaan we weer Ninneke’s Corner Culinair.

Met slechts 4 ingrediënten iets lekkers op de ontbijttafel…Verder lezen

Huisjekijken’s Handige Huishoudtip | Heerlijk Geurende Stofzuiger

headerhuishoudtip

- Een rubriek vol handige tips en slimmigheidjes . Iedere week een goede of handige HHH tip is nooit verkeerd-

De lucht van een vies ruikende stofzuiger verdwijnt als sneeuw voor de zon als je aan het begin van je stofzuigparcour een klein bergje waspoeder opzuigt.

In De Suite | Over Shabby Chic

header blog in de suite

bc86d98013226a5520b650ab2fbbafa0Onze blogster Sandra woont met haar man en drie kinderen in een prachtig huis dat ze eigenhandig omtoverde in een paleisje.  In haar werkplaats aan huis ontwerpt én maakt ze haar eigen woonaccessoires. Voor Huisjekijken blogt ze regelmatig over de klussen in haar huis, over leuke zelfmakers, geeft ze tips en recepten en vertelt ze over het werk in haar werkplaats. En wie haar huisje kent snapt waar haar blognaam In de Suite vandaan komt…

Shabby Chic…een term die je steeds meer hoort en die behoorlijk ingeburgerd is. Maar wat is eigenlijk de definitie van Shabby Chic. Wanneer is iets Shabby en wanneer is iets gewoon ouwe meuk?Verder lezen

Briezietje | Halbank & Paspop & Meer…

header briezietje

20150425_113428 - kopie (2)In het Zeeuwse Geersdijk woont Brigitte die jullie als vaste blogger mee zal nemen door haar dijkhuis dat ze samen met de liefde van haar leven Edwin, onder handen nam. Verder geeft ze interieurtips en adviezen en deelt ze veel DIY-tips met je. Onder de naam Briezietje blogt zij tweewekelijks voor Huisjekijken en zo wist ze met haar blogs al veel van onze lezers te inspireren

Verder lezen

Post Op De Redactie | Naturel

header post op de redactie

Uit de stapels post, nou ja…mails , pikten we deze mooie inspiratie van Diny Jager:

Hallo,

Wat natuurlijke kleuren in huis en vandaag wat snoeihout en een ‘vergeten’ blaadje van de hortensia in dezelfde kleuren gespot voor de camera.

Hartelijke Groet van Diny Jager

Kei Gemakkelijk | Van Ikeameubel Naar Blikvanger!

header

DIY ikea kastje met houtJe geniet het meest van de spullen die je zelf hebt gemaakt. Inspiratie haal je van internet, het ontbreekt je alleen aan tijd. Stop met zoeken; de leukste dingen hebben wij al voor jou gevonden, gebundeld én uitgewerkt in een handig stappenplan. Alle Kei Gemakkelijk op een rijtje voor uren DIY plezier. Dát is kei gemakkelijk!

Vind jij het ook zo lastig een geschikt tv-meubel te vinden? Je moet er alle apparatuur in kwijt kunnen, kabels weg kunnen werken én het moet bij je gezellige landelijke interieur passen. De tv-meubels van Ikea voldoen aan je wensen; je kunt er alles in kwijt, alleen vind je ze te wit, te steriel van uitstraling.

Pimp je Ikeameubel!

Verder lezen

Vestywo | Agenda Mei

Agenda-Banner

Agenda-BannerHoi, mijn naam is Verie, 20+ en heel creatief. Het laatste wil ik met je delen doormiddel van Tips & Tricks op woon-, tuin-, kids- en DIY-gebied. Ik hoop dat ik je met ieder van mijn  blogs weer mag inspireren. Vandaag een nieuwe `agenda` voor de maand mei. Lees je verder?Verder lezen

Huisjekijken Voor En Na | Eetkamerstoelen

header voor en na

eettafel en stoelen bewerktHelemaal van deze tijd: opknappen en hergebruiken. Kruip je zolder op of plunder de kringloopwinkel: deze rubriek vullen we met jouw creatieve uitspattingen! Al vele blogs met Voor en Na  zijn te bekijken voor inspiratie op de website.Verder lezen

Huisjekijken Voor En Na | Eetkamerstoel

header voor en na

stoel collageHelemaal van deze tijd: opknappen en hergebruiken. Kruip je zolder op of plunder de kringloopwinkel: deze rubriek vullen we met jouw creatieve uitspattingen! Al vele blogs met Voor en Na  zijn te bekijken voor inspiratie op de website.
Verder lezen

Post Op De Redactie | Kroonluchter Pimpen

header post op de redactie

naamloosOpknappen en hergebruiken! Een uitspraak die op Margret Brust zeker van toepassing is. Ze stuurde ons enkele foto’s naar de redactie voor de rubriek Post op de redactie, van opknappers die ze omtoverde tot prachtige nieuwe woonaccessoires. Deze kroonluchter is daar een goed voorbeeld van:Verder lezen

Huisjekijken Moodboard | Lovely Pink

Header

Huisjekijken helpt jou te inspireren For A Happy Feeling . Deze week hebben we weer een van die leuke moodboards voor je gemaakt.

Huisjekijken Bij | Helma

huisjekijken bij

Afbeelding1 (2)Huisje Kijken bij is onze binnenkijkrubriek en vandaag zijn we te gast bij Helma. Dat is binnen kijken in een knusse landelijke brocante sfeer. Maar niet alles is wit bij Helma. Hou jij ook zo van brocante, kijk dan snel verder want deze Huisje Kijken bij…staat boordevol foto’s en inspiratie!Verder lezen

Voor Jou Gespot | De 7 Leukste Weblinks Op Een Rijtje Week 18

header voor jou gespot

gesponsord blogpost

Onze redactie heeft weer de leukste en gezelligste weblinks voor je verzameld, shop, lees en geniet voor  “A Happy Feeling” in Voor jou Gespot ! 

Verder lezen

Paintings By Wilma | “Sfeerplaatjes”

header v1wilma

blog4.cWilma woont samen met haar man , 2 puberzonen en 2 katten in Bruchem in de Bommelerwaard . Haar passie is schilderen . Het wel en wee over deze uit de hand gelopen hobby zal ze met jullie delen in haar blog Paintings by Wilma. Wekelijks zal zij iets vertellen over o.a.haar inspiratie en haar nieuwste werk…Verder lezen

Art De La Fleur | Wat Een Leukert !!!

header art de la fleur

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz11165240_777683495672351_7789528077407166045_nAngelique laat je wekelijks van haar prachtigste bloem- en groencreaties genieten. Ook laat ze je in haar blogs regelmatig stap voor stap zien hoe je ook zelf de mooiste decoraties kunt maken.

Vandaag zien we een prachtige kandelaar, opgemaakt met vrolijke kleuren…Verder lezen

 

Vakantiehuisje Kijken Bij | Charme Camping “Op Fietse”

snapheader

Luxe Glamping-House 14

ADVERTORIAL

In het mooie Drentse Erica hebben Esther en Wim een gezellige camping gerealiseerd. Een camping die zich kenmerkt door een hoog niveau. Verre van doorsnee; kleinschalig maar luxe, charmant en oergezellig… Verder lezen

Ninneke’s Corner | Afgemeten

header Ninneke's Corner

 

Column afgemeten lintmeter 024-1Ik ben Jeannine.  Ik hoop jullie lezers aangenaam te verrassen met mijn  blogs waar ik het ga hebben over interieur en eten, dagelijkse belevenissen, handige tips creatief om te springen met zelf mooie decoratie te maken en afwisselend met al eens een komisch getint verhaal over de capriolen van de olijke eekhoorns

Lint met lintmeter print word afgemeten…Verder lezen

That’s What Fans Are For | Vis Moet Zwemmen

snapheaderfbv3

 

imageInmiddels kennen we haar allemaal…Carol is een begrip in de Huisjekijken Lifestyle Fangroep op Facebook maar ook op de Huisjekijken website. Toen ze er een tijdje geleden haar ongezouten mening gaf over de hypes en de grillen als muurvulleren, stoelen verven met Annie Sloan en kleien met dé klei van de Action, was iedereen het erover eens; Carol is een geboren blogger. Dat lieten we op de redactie van Huisjekijken niet aan onze neus voorbij gaan en op onze vraag of ze zich bij ons team wilde aansluiten was haar antwoord volmondig JAAAAHHH! Carol blogt over de verslaving met de naam ‘de Huisjekijken Lifestyle Fangroep’!

Haar eerdere blogs hebben we natuurlijk voor je in een handig rijtje gezet.

Hoewel jullie van mij inmiddels wel gewend zijn dat mijn plannen op voorhand falen had ik het nu helemaal dichtgetimmerd.
Een tijdje terug al zag ik een hond lekker languit hangend in een oude koffer. Ook een kat opgerold in een bordenmandje en van de week nog een kitten in een kaasvat. Maar die heb ik allemaal niet. Katten en kittens dus en ook geen kaasvaten en bordenmandjes. Maar ik heb wel een hond, kleintje hoor, en ik heb ook een leuke stapel koffers. Die zitten allemaal vol, weet niet precies meer waarmee maar het zijn vast nuttige spullen, maar één ervan is leeg. Dus ik zou de hond in een koffer gaan stoppen.
Hij heeft een toffe mand maar die kon ik dan mooi inpikken als fraaie plantenbak in de tuin. Hij blij, ik blij. Kon niet misgaan dus! >>Verder lezen

Heel veel lees en DIY plezier !

Team Huisjekijken

OVER Huisjekijken
Huisjekijken

De missie van Huisjekijken is elkaar inspireren op het gebied van woon- en lifestyle. Wij geven onze leden, door middel van deze internetsite en diverse social media, de mogelijkheid om ideeën uit te wisselen. Get Inspired For A Happy Feeling!

Bekijk alle artikelen van

GERELATEERDE ARTIKELEN

Geef een reactie