Bloggerweekoverzicht | Alle Leuke Blogs Van Week 22 Die Je Niet Mocht Missen

Huisjekijken heeft een super leuk en gepassioneerd team van bloggers die bloggen over Woon & Lifestyle ! Dagelijks publiceren wij hun blogpost onder Magazine op deze website. Voor jouw gemak hebben we alle blogs van de afgelopen week voor je op een rijtje gezet. Zo hoef je nooit meer een blog te missen. Get Inspired For A Happy Feeling met deze fantastische bloggers.

Huisjekijken Blogweek 22:

 

Ninneke’s Corner Culinair | Penne All’arrabiata Met Spek

header ninneke culinair

 

Column Penne regatti en bloemstuk  A (4)Ik ben Jeannine.  Ik hoop jullie lezers aangenaam te verrassen met mijn  blogs waar ik het ga hebben over interieur en eten, dagelijkse belevenissen, handige tips creatief om te springen met zelf mooie decoratie te maken en afwisselend met al eens een komisch getint verhaal over de capriolen van de olijke bende eekhoorns ….. Vandaag gaan we weer Ninneke’s Corner Culinair.

Mag het even pittig zijn?Met een Italiaans temperamentVerder lezen


 

Huisjekijken’s Handige Huishoudtip | Fotolijstje Ophangen

headerhuishoudtip

lipje blikje foto ophangen- Een rubriek vol handige tips en slimmigheidjes . Iedere week een goede of handige HHH tipis nooit verkeerd-

Een fotolijstje ophangen waar geen haakje aanzit of geen haakje bij de hand? Geen nood. Gebruik simpelweg het clipje van een blikje.

Heb je zelf een tip? Mail ‘m aan de redactie: huisjekijkenredactie@outlook.com


 

Going Dutch On Decor | Feesten In Stijl

header going dutch

meisjesfeest6Karin woont met haar man en hun twee kinderen in het bovenste puntje van Limburg. Haar huis zo mooi mogelijk inrichten zonder veel geld uit te geven is Karin’s passie. Naast koopjes scoren wordt er door Karin veel geDIY-ed om het interieur te voorzien van een persoonlijke touch. Haar liefde voor Nordic wonen deelt ze graag met je…

Inmiddels staan er al diverse inspirerende blogs van Karin op onze site.

Dit weekend vierde Karin een feestje.

Feestdecoratie voor meisjes.

Gisteren werd mijn dochter 8. ACHT!!! Of de tijd vliegt of ik word oud :-) We hielden een klein feestje met familie en taart. Qua decoratie was het dit jaar simpel met een vlaggetjeslijn en sterrenslingers.

Voor het kinderfeest willen dochter en ik helemaal  over-the-top gaan

Let op! Mensen met een hekel aan roze en andere zoete meisjeskleuren kunnen beter niet verder kijken!

Verder lezen


 


 

DIY Met Ceciel Van Der Pas I Haal Een Beetje Natuur In Je Huis

Header Ceciel van der Pas voor Huisjekijken_Definitief januari 2015

Ceciel, creatieveling in hart en nieren, jongensmama, levensgenieter op Brabantse wijze, sportieveling op hardloopschoenen, enorme natuur- en dierenliefhebber met een grote passie voor mooie foto’s, quotes en muziek! Laat je graag zien hoe je met leuke Do-It-Yourselfs (DIY) je huisje gezellig kan maken. Ceciel haar blogs zijn mooi, overzichtelijk en zeer uitnodigend om aan te beginnen, veel plezier.

boom stam tafeltjeHaal een beetje natuur in je huis met een boomstam tafel! Dankzij de herinrichting van de tuin van een vriendin kon ik een prachtige boomstam bemachtigen. Met een paar wieltjes en wat hulp had ik mijn bijzettafeltje zo in elkaar. Wil jij hem ook maken, zo doe je dat.

Verder lezen


 

In De Suite | DIY #Opvouwbare Picknick-Broodplank

header blog in de suite

8-final-tray-1024x759Onze blogster Sandra woont met haar man en drie kinderen in een prachtig huis dat ze eigenhandig omtoverde in een paleisje.  In haar werkplaats aan huis ontwerpt én maakt ze haar eigen woonaccessoires. Voor Huisjekijken blogt ze regelmatig over de klussen in haar huis, over leuke zelfmakers, geeft ze tips en recepten en vertelt ze over het werk in haar werkplaats. En wie haar huisje kent snapt waar haar blognaam In de Suite vandaan komt…

We gaan richting het goede weer. Tijd om de picknickmand weer in orde te maken. Picknicken in het bos of op het strand. Ik heb een leuke DIY voor jullie uitgezocht die goed van pas komt voor in je picknickmand. Een opvouwbare broodplank. Lekker compact om mee te nemen en toch stevig om je brood of worst op te snijden…Verder lezen


Kei Gemakkelijk | Guirlande Van Drijfhout

header kei gemakkelijk

guirlandeJe geniet het meest van de spullen die je zelf hebt gemaakt. Inspiratie haal je van internet, het ontbreekt je alleen aan tijd. Stop met zoeken; de leukste dingen hebben wij al voor jou gevonden, gebundeld én uitgewerkt in een handig stappenplan. Alle Kei Gemakkelijk op een rijtje voor uren DIY plezier. Dát is kei gemakkelijk!

Vandaag in Kei Gemakkelijk een guirlande van drijfhout…Verder lezen


 

Post Op De Redactie | Metamorfose

header post op de redactie

In deze post hebben we een leuke ‘voor-en-na’ voor je. Elke van der Genugten stuurde ons deze foto van haar metamorfoseproject:

“Hoe makkelijk kan het zijn…

Oud kastje ontvetten, mooie kleur Annie Sloan erop.
Clear wax en daarna donkere wax op bepaalde plekken.
En dan……. Een schitterend mooi kastje.”
IMG_0042
Heb jij een leuke tip, een DIY-project of gewoon een mooie foto die je met onze lezers wil delen? Stuur ‘m aan de redactie: huisjekijkenredactie@outlook.com


Huisjekijken Extra | XL Interieurketting Maken

huisjekijken extra

11351354_833633036724235_905450331_nSommige creaties die voorbij komen in de Huisjekijken Lifestyle Fangroep zijn gewoon té leuk om in de besloten groep te houden. Deze supergave XL interieurketting werd gemaakt door Daniëlle Wesseling. We vroegen haar de beschrijving met ons te delen en dat deed ze graag. We zijn blij dat dit stoere item nu voor iedereen bereikbaar is…met klei van de Action! Hier is de beschrijving van Daniëlle…Verder lezen


Huisjekijken Voor En Na | Stoel

header voor en na

stoel collageHelemaal van deze tijd: opknappen en hergebruiken. Kruip je zolder op of plunder de kringloopwinkel: deze rubriek vullen we met jouw creatieve uitspattingen! Al vele blogs met Voor en Na  zijn te bekijken voor inspiratie op de website.Verder lezen


Familieprints | Gratis Gepersonaliseerde Printable Voor Vaderdag

header going dutch

profiel FBKarin woont met haar man en hun twee kinderen in het bovenste puntje van Limburg. Haar huis zo mooi mogelijk inrichten zonder veel geld uit te geven is Karin’s passie. Naast koopjes scoren wordt er door Karin veel geDIY-ed om het interieur te voorzien van een persoonlijke touch. Haar liefde voor Nordic wonen deelt ze graag met je…

Inmiddels staan er al diverse inspirerende blogs van Karin op onze site.

Familieprints

Voor Huisjekijken blog ik regelmatig als Going Dutch on Decor over interieur- en woonstijlen. Naast werken voor dit blog ben ik ook hard aan het werk voor mijn bedrijf Familieprints.

Familieprints giet de ouderwetse stamboom in een modern jasje!

Nu heb ik voor Vaderdag {21 juni 2015} een erg leuke actie lopen bij Familieprints en deze wil ik de lezers van Huisjekijken natuurlijk niet onthouden.

promo landing page

Via deze link kun je je aanmeldenJe ontvangt dan binnen twee werkdagen deze GRATIS gepersonaliseerde printable in je mailbox.

Vaderdag gepersonaliseerd

Printen, in een mooi lijstje doen of met washi tape aan de muur bevestigen! In een handomdraai een mooie en persoonlijke eyecatcher in je interieur erbij :-) En een blije papa, ook niet onbelangrijk!

Ik wens iedereen die meedoet aan de actie alvast heel veel plezier met geven!

Liefs Karin


Een Bordje Wooninspiratie | Mandwerk

Een bordje wooninspiratie

MandwerkIk ben Janneke, 23 jaar en met mijn blog Een bordje wooninspiratie’ hoop ik jullie mee te kunnen nemen in mijn enthousiasme als het gaat om het maken van nieuwe creaties en combinaties op het gebied van wonen en interieur. Het gebruik van kleuren, materialen, interieurstijlen en accessoires, is wat ik voornamelijk terug laat komen in mijn moodboards. Uiteraard probeer ik daarin mee te gaan met de laatste trends en hoop ik jullie zo te kunnen inspireren. ‘Eet smakelijk’. 

Mandwerk in je interieur is helemaal hip! Handig om al je spullen in op te bergen, maar ook erg leuk te gebruiken ter decoratie. Van een wasmand in de badkamer tot een hanglamp in bijvoorbeeld de hal, met een beetje creativiteit biedt het mogelijkheid.Verder lezen


Tuintjekijken Bij | Annita

headertuintje

Spiegel aan muur bewerkt 2

Ooit gefantaseerd over hoe het paradijs er uit moet hebben gezien? Wij vermoeden dat de tuin van Annita aardig in de buurt komt. De tuin is een lust voor het oog met de strak gesnoeide buxusstruikjes, lieve watertjes en bloeiende planten. En als je goed kijkt, kun je zelfs een slapend engeltje ontdekken. Geniet van de prachtige foto’s. Wij gaan tuintjekijken bij Annita…
Verder lezen


Ninneke’s Corner | We Bought A Zoo

header Ninneke's Corner

Charley de muis enz (62)-1-1Ik ben Jeannine.  Ik hoop jullie lezers aangenaam te verrassen met mijn  blogs waar ik het ga hebben over interieur en eten, dagelijkse belevenissen, handige tips creatief om te springen met zelf mooie decoratie te maken en afwisselend met al eens een komisch getint verhaal over de capriolen van de olijke eekhoorns

We gaan weer op dierenronde en de natuur verkennen…Verder lezen


Ellen Pitlo | Hooien

header ellen pitlo

hooi 2Naast haar baan als zelfstandig ondernemer vult Ellen Pitlo haar dagen met het verzorgen van haar dieren. Jaren geleden kochten zij en haar man een vervallen boerderij die ze omtoverde tot een paleisje. Met drie paarden, een Griekse adoptiehond en een poes uit het asiel is er altijd wel wat te beleven in het leven van deze kleuradviseur. Haar blogs zullen dan ook een mengelmoes zijn van dieren en buitenleven met een uitstapje naar kleur…Verder lezen


That’s What Fans Are For| Groeten Uit…..

snapheaderfbv3

imageInmiddels kennen we haar allemaal…Carol is een begrip in de Huisjekijken Lifestyle Fangroep op Facebook maar ook op de Huisjekijken website. Toen ze er een tijdje geleden haar ongezouten mening gaf over de hypes en de grillen als muurvulleren, stoelen verven met Annie Sloan en kleien met dé klei van de Action, was iedereen het erover eens; Carol is een geboren blogger. Dat lieten we op de redactie van Huisjekijken niet aan onze neus voorbij gaan en op onze vraag of ze zich bij ons team wilde aansluiten was haar antwoord volmondig JAAAAHHH! Carol blogt over de verslaving met de naam ‘de Huisjekijken Lifestyle Fangroep’!

Haar eerdere blogs hebben we natuurlijk voor je in een handig rijtje gezet.Verder lezen


 

Marley De HK Hond | Yoga

header marley

7Mijn naam is Nicole van Stiphout ik ben het bazinnetje van Marley. Ik woon samen met mijn man, 2 honden (Marley en Moos) en katertje Wickie in een boerderijtje anno 1855. Vanaf vandaag ben ik wekelijks te volgen met mijn blog over Marley de HKhond, gefotografeerd in ons landelijke interieur. Marley is een prachtige hond en vind het geweldig om te poseren. Ze zal wekelijks voorbij komen en je kunt dan tevens een kijkje nemen in ons interieur om inspiratie op te doen.

Verder lezen


Veel Lees En DIY Plezier

Team Huisjekijken

 

OVER Huisjekijken
Huisjekijken

De missie van Huisjekijken is elkaar inspireren op het gebied van woon- en lifestyle. Wij geven onze leden, door middel van deze internetsite en diverse social media, de mogelijkheid om ideeën uit te wisselen. Get Inspired For A Happy Feeling!

Bekijk alle artikelen van

GERELATEERDE ARTIKELEN

Geef een reactie