Huisjekijken Uitverkoop webwinkelstraat | nu vanaf 1 euro!

We hebben ruimte nodig in ons magazijn dus alles mag weg voor spotprijzen, al vanaf 1,00 euro!

klik hier

direkt naar de webwinkelstraat om de uitverkoop te bekijken!

MWSnap725 2015-10-09, 09_45_48

UITVERKOOP

Huisjekijken aanbiedingen

Het inkoopteam van Huisjekijken is steeds opzoek naar unieke aanbiedingen. Wordt daarom lid, zodat we je op de hoogte kunnen houden als we een nieuw product voor je hebben gevonden. Tevens kunnen we je dan Flashdeals toesturen, een Flashdeal is een aanbieding die nog niet door ons is ingekocht. Pas als genoeg leden interesse hebben, kopen wij het product in. Door op deze manier te werken, kunnen wij de kosten laag houden en zijn onze leden in staat om voor een prikkie een product te kopen.

Heb je een tip voor ons inkoopteam, waarmee we alle leden blij kunnen maken? Laat het ons weten…. support@huisjekijken.com

OVER Huisjekijken
Huisjekijken

De missie van Huisjekijken is elkaar inspireren op het gebied van woon- en lifestyle. Wij geven onze leden, door middel van deze internetsite en diverse social media, de mogelijkheid om ideeën uit te wisselen. Get Inspired For A Happy Feeling!

Bekijk alle artikelen van

GERELATEERDE ARTIKELEN

Geef een reactie